צרפת היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם והיא מציעה שפע של חוויות מרגשות של נופים מדהימים, אוכל משובח, שווקים תוססים, מוזיאונים מרשימים, כפרים שלווים וערים עתיקות. מתכננים לצאת לחופשה בפריז או בפרובאנס? לא טסים בלי חבילת גלישה לצרפת. 

לא טסים בלי כרטיס סים לצרפת

בעת נסיעה לחו"ל, חשוב לוודא שיש כרטיס סים זול לחו"ל עם חבילת נתונים המתאימה לצרכי הגלישה בטיול. רוצים לגלוש? להשתמש בווייז? בשביל זה צריך חבילת גלישה נוחה ומשתלמת. 

ההחלטה על בחירת חבילת גלישה לצרפת עלולה להיות מורכבת, פשוט כי יש המון אפשרויות. יש כרטיסי SIM במהירות גלישה התומכת ב-G5, בעוד שאחרים תומכים ב-G4 בלבד. כרטיסי סים מסוימים מציעים נפח גלישה של GB1 – GB8, בעוד שאחרים מציעים נפח גלישה גדול יותר. 

יש כרטיסי סים לגלישה בלבד וכאלו שניתן גם להשתמש בהם גם לשיחות והודעות. חלק מכרטיסי הסים תקפים ל-10-15 יום וחלקם ל-30 יום. 

בחלק מהמקרים חבילות הגלישה פופולאריות יותר מכיוון שהן זולות יותר וקלות יותר להתקנה מכרטיסי סים וגם בהרבה מקרים מציעות גלישה מהירה יותר מכרטיסי הסים והן גם מתאימות למספר מדינות. גם טעינת טוקמן היא אפשרות משתלמת בהרבה מקרים.

כשמגיעים לצרפת, אי-אפשר לוותר על פריז, עיר האורות היפיפה והרומנטית שמגיע לה טיול נפרד ואקסקלוסיבי. אז הטעינו את הטלפון שלכם עם כרטיס סים לפריז וצאו לחרוש את העיר. 

חבילת גלישה לצרפת

למה צריך כרטיס סים לפריז?

רוצים לקרוא על אתרים שונים, להשתמש בווייז או בגוגל מפות, לגלוש ולחפש מקומות שווים לאכול בהם, להזמין מונית או סתם לתקשר עם הבית? בשביל כל אלו כרטיס סים לפריז הוא הפתרון. 

רכישת כרטיס סים או חבילת גלישה לצרפת יכולה להפוך את החופשה למאוד נוחה, מבלי לבזבז זמן על חיפושים מיותרים והתברברויות. הכל נמצא באינטרנט ופשוט צריך גישה נוחה אליו, שלא תעלה כמו הטיול ותספק את כל הצרכים הנדרשים. 

כיצד לבחור חבילת גלישה משתלמת

כדי לבחור חבילת גלישה לצרפת שתהיה משתלמת ונוחה, כדאי לבדוק מספר דברים:

שירות

דבר ראשון שבודקים לגבי חבילת גלישה זה את הנפח והמהירות שלה. אבל שירות הוא אחד הדברים החשובים ביותר, כי בסופו של דבר משתמשים בטלפון במהלך הטיול ורוצים שהשימוש יהיה קל ונוח. שירות יכול להתבטא ברמת הזמינות של הספק והיכולת שלו להעניק תמיכה 24/7, ביחס כלפי הלקוחות, בנכונות הנציגים לסייע ועוד.  

מגוון אפשרויות

במידה וספקית האינטרנט מציעה מגוון מצומצם של חבילות, היא בעצם "כופה" על הלקוח חבילה שלא תמיד מתאימה לו. מומלץ לחפש חברות המציעות מגוון חבילות ליעדים שונים, כדי שההיצע יהיה גדול יותר וניתן יהיה למצוא את החבילה המתאימה ביותר. 

מחירים

מחיר החבילה הוא כמובן אחד הקריטריונים המשפיעים על בחירת החבילה. השוואת מחירים צריכה להיעשות, אך בחוכמה. לא רק לבדוק כמה תעלה החבילה לעומת חבילות אחרות אלא רצוי לבדוק גם תנאים נוספים. למשל, כמה יעלה להרחיב את החבילה? מה כולל מחיר החבילה? כמה עולה כשחורגים מהחבילה? שאלות אלו מסייעות במידה רבה לבחור את החבילה המתאימה ביותר מבחינת המחיר. 

מצב החבילה

כשמדובר בנסיעה קצרה נוטים לרכוש חבילות בעלות נפח קטן. במצבים כאלו הכרחי לעקוב אחר מצב החבילה. חשוב לוודא כי המעקב הוא אפשרי ונוח ושבכל רגע ניתן לבחון את מצב החבילה. 

לסיכום, חופשה בחו"ל נועדה להתאווררות והתנתקות מהשגרה, אבל רצוי לשמור על רמת חיבור וזמינות לשם הנוחות באמצעות חבילות גלישה משתלמות.