סים DATA מולטימדיה לרכב

כרטיס הסים DATA מתאים למגוון מכשירים: GPS, מחשב נייד, נט סטיק, מולטימדיה לרכב, מערכות השקיה, שערים חשמליים ועוד…

חזרה לדף הראשי

כרטיס ה-SIM לגלישה בלבד מספק נפח גלישה המאפשר חיבור אינטרנט יציב ואיכותי לכל מכשיר שדורש גישה לרשת, באיכות פרימיום. כרטיס ה-SIM דאטה הוא הפתרון המושלם למגוון רחב של מכשירים, כולל מחשבים ניידים, מערכות מולטימדיה לרכב, מכשירי ניווט, ומערכות השקיה, ועוד. בקצרה, כרטיס ה-SIM לגלישה בלבד הוא הכלי המושלם לשמירה על חיבור אינטרנט יציב ואיכותי, ללא תלות במיקום ספציפי.

גולן טלקום חבילת DATA מולטימדיה 70GB לשנתיים

229
השירות פעיל ללקוחות גולן טלקום בלבד ! החבילה לא פעילה לרשתות אחרות!
נפח גלישה : 70GB
תוקף : שנתיים
לגולן טלקום בלבד!

גולן טלקום חבילת DATA מולטימדיה 30GB לשנתיים

159
השירות פעיל ללקוחות גולן טלקום בלבד ! החבילה לא פעילה לרשתות אחרות!
נפח גלישה : 30GB
תוקף : שנתיים
לגולן טלקום בלבד!
FAQ Page

  סים DATA מולטימדיה לרכב

בעידן הקישוריות הדיגיטלית, הציפייה להישאר מחוברים לא נגמרת ברגע שאתם נכנסים לרכב. בתגובה לדרישה ההולכת וגוברת זו, החידוש של מולטימדיה סים DATA לרכב הופיע כמחליף משחקים. מדובר בהרבה יותר מכרטיס SIM, זהו המפתח לפתיחת חוויה דיגיטלית חלקה ומשולבת תוך כדי תנועה. כאן באתר סים אונליין, אנחנו נרגשים להציג את הפתרון החדשני הזה, שמבטיח להעלות את חווית הרכב שלכם לשיאים חדשים של בידור, ניווט וקישוריות.

  תעצימו את חווית המולטימדיה ברכב שלכם

כרטיס הסים DATA תוכנן במיוחד כדי לתת מענה למגוון רחב של מכשירים שהם חלק בלתי נפרד מכלי רכב מודרניים. ממערכות GPS שמבטיחות שאתם תמיד בדרך הנכונה, מחשבים ניידים ומקלות רשת להגדרת משרד תוך כדי תנועה, למערכות מולטימדיה לרכב לבידור, ואפילו עד ליישומים פרקטיים כמו מערכות השקיה ושערים חשמליים - כרטיס ה-SIM הזה הוא אבן הפינה של קישוריות עבור כל המכשירים שלכם.

  שאלות נפוצות על סים לגלישה בלבד

למי מתאים כרטיס סים לגלישה בלבד?
כרטיס סים לגלישה בלבד לרכב יכול להתאים כמעט כל אחד. במיוחד לאלה שאינם מעוניינים בשיחות טלפוניות או בהודעות סמס. הכרטיס סים דאטה מתאים גם למי שרוצה סים לרכב ללא תלות, מאחר והוא מאפשר גישה לאינטרנט, למפות Google, ל-Waze ולמקורות מידע אחרים. תוכלו לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה באמצעות אינטרנט, ללא צורך בשיחות טלפוניות ארוכות.

לאיזה מכשירים זה מיועד?
סים דאטה - סים לגלישה בלבד מתאים למגוון המכשירים, כולל נט סטיקים, מכשירי GPS, טאבלטים, מחשבים ניידים, מערכות מולטימדיה לרכב, מצלמות אבטחה, מערכות השקייה אוטומטיות, מערכות ניטור, שערים חשמליים, ועוד.

מה צריך לדעת לפני שמבצעים את הטעינה?
חשוב לוודא שהמכשיר שאליו הכרטיס סים דאטה מיועד מקבל כרטיסי סים מכל חברות התקשורת ותומך ברשת בישראל. שימו לב, מצלמות Proof תומכות רק בכרטיסי סים של פלאפון.

באיזה גודל מגיע כרטיס הסים?
כרטיס הסים מגיע בצורה גמישה שמאפשרת לו להתאים לכל מכשיר. סים לגלישה בלבד מגיע ככרטיס סים סטנדרטי, אך במקרה שצריך גודל שונה. ניתן להוציא או לקלף את המסגרת החיצונית של כרטיס הסים לגלישה בלבד בהתאם לדרישות המכשיר, ללא צורך במכשיר חותך סים מיוחד.

האם אפשר לבצע טעינה פעם נוספת?
בהחלט, ניתן לבצע טעינה נוספת לכרטיס הסים דאטה שלכם.

  סים DATA מולטימדיה לרכב מחכה לכם כאן

אצלנו באתר סים אונליין, אנחנו מבינים את התפקיד ההכרחי של הקישוריות בעולם של היום, לא רק בבתים ובמקומות העבודה שלנו, אלא גם בכלי הרכב שלנו. הצגת סים DATA מולטימדיה לרכב היא עדות למחויבות שלנו לספק פתרונות חדישים העונים על הצרכים המגוונים של לקוחותינו. הוא מייצג גשר לעתיד שבו כל מסע מחובר. זה הופך כל נסיעה להזדמנות לחקור, ליהנות ולעסוק בעולם סביבנו.