אם אתם צריכים לבחור חבילת סלולר, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. כמה מהם ממש מובנים מאליהם, כמו לדוגמה העבודה שאנחנו רוצים לבחור בחבילה כמה שיותר זולה ומשתלמת, או שאנחנו רוצים הרבה ג'יגה בייט בחבילת הגלישה שלנו. אבל יש כמה דברים שאולי לא חשבתם עליהם, לדוגמה טווחי קליטה של האנטנות הסלולריות, שירות לקוחות איכותי ועוד.

אז כדי שלא תפספסו שום דבר חשוב מדי ותדעו איך לבחור בחבילה המתאימה לכם ביותר, ערכנו את הכתבה השימושית הבאה. תישארו עד הסוף!

לבחור את החבילה הסלולרית הכי זולה – האם זה תמיד טוב?

אנשים רבים ניגשים לבחירת חבילת סלולר במטרה למצוא את החבילה הזולה ביותר. נכון, אף אחד מאיתנו לא רוצה לשלם הרבה כסף.

כל אחד מעוניין לשלם סכום נמוך בכל חודש, ולקבל את התמורה הטובה ביותר להשקעה. אך למרות זאת, חשוב מאוד להבין שלפעמים ההתעקשות לשלם מעט עלולה לעלות ביוקר בסופו של דבר. 

אז מה לעשות כדי לשלם מעט בלי לוותר על מה שחשוב לי?

זה פשוט מאוד. ערכו רשימה של הדברים שחשובים לכם בשימוש בטלפון הסלולרי – קליטה באזורים נרחבים, חבילת גלישה גדולה, שירות טוב, שיחות לחוץ לארץ וכו'.

רק לאחר שתשלימו את הרשימה הזו, תוכלו לדעת מה הם הדברים שאתם בשום פנים ואופן לא מוכנים לוותר עליהם כשאתם רוכשים חבילת סלולר לעצמכם או עבור בני המשפחה.

איך לבחור חבילת סלולר

גלישה מול דקות שיחה

חשוב לזכור שכיום, בעידן הוואטסאפ והרשתות החברתיות, הדבר החשוב ביותר הוא לא דקות שיחה ולא SMS אלא ג'יגה בייט לגלישה.

לכן, אם אתם משתמשים בטלפון בצורה דומה לרוב האוכלוסייה, זה הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק. 

מהו הגודל הרצוי לחבילת גלישה?

כדאי שתהיה לכם חבילת גלישה גדולה אפילו מעבר למה שאתם משתמשים בדרך כלל, כדי שאם תרצו לעשות סטרימינג, להוריד סדרות וסרטים לצפייה אונליין בנטפליקס או בכל אפליקציה אחרת – לא תהיה לכם כל בעיה לעשות את זה.

כיום ישנן חבילות גלישה אשר מגיעות למאות ג'יגה בייט, מה שנותן את החופש האולטימטיבי בכל הנוגע לסדרות, סרטים ואפילו עבודה על המחשב תוך שימוש בהוט ספוט ("נקודה חמה" שהופכת את הטלפון שלכם למודם נייד ומעבירה את האינטרנט למחשב).

טוקמן או חבילה קבועה – מה מתאים למי?

חבילות סלולר יכולות להתאים לצרכים שונים, החל משימוש קבוע ואינטנסיבי ועד לשימוש מצומצם לזמן מוגבל (לדוגמה, בחופשה או בטיול).

לכן, חשוב לדעת מהו הצורך המתאים לכם ביותר.

חבילות טוקמן (או בשמן החדש והלועזי, פריפייד), יתאימו עבור מי שמשתמש בטלפון מעט מאוד, אינו נוהג לראות סרטונים, סדרות או סרטים, או פשוט מעוניין בשימוש רק לזמן קצר. 

חבילות קבועות, אישיות או משפחתיות, יתאימו למי שצריך את הטלפון לצרכי יומיום רגילים ולא מעוניין להגביל את עצמו.

חבילה קבועה כמעט תמיד תהיה משתלמת יותר לטווח הארוך מאשר חבילה רגילה של טעינת טוקמן.

טווחי קליטה באיזורים שונים בארץ

אם אתם חיים בצפון או בדרום הרחוק, או סתם אוהבים לטייל, כדאי שתדעו שבמקומות מסוימים בארץ יש קליטה טובה רק לחלק מהאנטנות.

בדקו מהי החברה שמשתמשת בתשתית הטובה ביותר באזור המרוחק בו אתם נוהגים לבקר.

לבחור חבילת סלולר דרך סים אונליין

אם אתן או אתם רוצים לבחור את חבילת הסלולר הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, אנחנו באתר סים אונליין כאן כדי לתת לכם שירות מצויין.

אצלנו תוכלו לערוך השוואה בים כל החבילות המוצעות בשוק, לבחור את המועדפת עליכם ולהזמין אותה במקום – בקלות, במהירות ובלי להסתבך.