נגמר לכם הטוקמן? היום כבר לא צריך לרוץ לקיוסק הקרוב כדי לקנות אחד חדש, וגם לא לשלוף את אסימון החירום ששמרתם בשרוכים של הנעל. עכשיו טעינת טוקמן באינטרנט היא אפשרית לחלוטין, מהירה ואפילו זולה.

אז איך עושים את זה נכון, בצורה הזולה והמשתלמת ביותר, בלי לקום מהספה? במאמר הבא תקבלו כמה טיפים איכותיים במיוחד שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר. מוכנים? בואו נתחיל!

טיפ ראשון: לא צריך כרטיס סים חדש

אז קודם כל: למי שלא יודע, כרטיסי טוקמן ידועים גם בשם "כרטיסי פריפייד או תכנית פריפייד". המשמעות של פריפייד (או באנגלית Pre-paid) היא תשלום מוקדם. במילים אחרות, אתם בעצם רוכשים מראש חבילה ובה מספר מסויים של דקות שיחה, ג'יגה בייט לגלישה ואס אם אסים. החבילה ניתנת לשינוי וחידוש באמצעות טעינת טוקמן באינטרנט.

מתי משתמשים בחבילות טוקמן?

חבילות טוקמן (או פריפייד) הן שימושיות מאוד בחופשות, טיסות, וגם בקרב מי שהשימוש שלו במכשיר הסמארטפון הוא יחסית מועט. לפעמים חבילות טוקמן הן שימושיות מאוד גם עבור מכשירים שנמצאים בשימוש של ילדים.

האם כשמחדשים את תכנית הטוקמן צריך גם כרטיס סים או מספר חדש?

ממש לא. ניתן לבצע טעינת טוקמן באינטרנט בקלות ובמהירות, בלי שום צורך לצאת ולקנות כרטיס סים חדש. המספר שלכם יישמר ויישאר בדיוק כפי שהיה – בלי שינויים, ככה שכולם יוכלו להשיג אתכם גם אחרי שתחדשו את החבילה.

טעינת טוקמן באינטרנט

איך מבצעים טעינת טוקמן באינטרנט?

את החבילה מחדשים באמצעות טעינת טוקמן באינטרנט. ניתן לבצע את הטעינה בקלות ובמהירות דרך אתר החברה אשר דרכה רכשתם את הכרטיס, או כמובן באתר סים אונליין אשר מספק שירותי טעינת טוקמן ללקוחות של כלל החברות בצורה מהירה ונוחה. 

בצורה זו, אתם לא מתחייבים לתקופה ארוכה, יודעים בדיוק כמה אתם משלמים ונמצאים בשליטה על השימוש שלכם. 

האם חבילת סלולר משפחתית היא זולה יותר מחבילות טוקמן?

בחלק מהמקרים, כן. אם אתם נמצאים בשימוש קבוע ותכוף, לפעמים עדיף פשוט לקחת חבילה משפחתית. היתרון של טוקמן הוא בעיקר שהוא לא מחייב אתכם לתקופה ארוכה. כפי שכבר כתבנו, הטוקמן משתלם גם בשימוש מועט.

אלא אם כן הילדים שלכם מאוד צעירים ובקושי משתמשים בטלפון, או משתמשים בו רק במקומות שיש בהם אינטרנט אלחוטי – אנחנו ממליצים על חבילת סלולר משפחתית במקום תכנית טוקמן. 

טעינת טוקמן באינטרנט לפני טיסה לחו"ל

תכניות טוקמן יכולות להיות מאוד שימושיות בטיסות לחו"ל. זאת מכיוון שהן מעניקות לכם הרבה ג'יגה בייט לגלישה, אשר אתם יכולים להשתמש בהם בזמן קצר. לפני טיסה לחו"ל, אתם יכולים לרכוש חבילת טוקמן של חברה ישראלית, או לקנות סים מקומי במדינת היעד שלכם.

אלא שהשימוש בכרטיס סים מקומי יכול להיות די מגביל, ולא תמיד משתלם. לכן, לפני טיסות קצרות אנחנו ממליצים לכם ללכת על בטוח ולבצע טעינת טוקמן באינטרנט.