אם אתם רוצים לטוס לחו"ל בנוחות ובלי דאגות, כדאי שיהיה לכם כרטיס סים לפני שאתם יוצאים לדרך. כרטיס סים יאפשר לכם לדבר בטלפון, לגלוש באינטרנט, לראות סרטים וסדרות בנסיעות ארוכות, להשתמש באפליקציות ניווט ועוד מגוון פעולות שאתם רגילים לעשות כשאתם בבית.

אז מה הן האפשרויות העומדות בפניכם? אנחנו באתר סים אונליין נעזור לכם לבחור את כרטיס הסים הנכון לקראת הטיסה לחו"ל.

איך לרכוש כרטיס סים לפני שטסים לחו"ל?

לפני שנסביר לכם למה כדאי לרכוש כרטיס סים נטען, חשוב שתדעו שהרכישה היא קלה מאוד – וגם הטעינה. את כל הפעולות תוכלו לעשות בקלות ובמהירות דרך האתר שלנו, בלי יותר מדי בלאגן.

פשוט השתמשו במנוע החיפוש שלנו כדי למצוא את התכנית המתאימה לכם ביותר – מבחינת החברה, כמות הג'יגה בייט לגלישה, דקות השיחה והאס אם אסים. 

איך לבחור את תכנית הסלולר או החבילה הנכונה עבורי?

בחירת התכנית צריכה להיעשות מתוך שיקול מרכזי של היקף שימוש. אם אתם משתמשים באינטרנט הרבה, ולא נמצאים במקום בו יש רשת אלחוטית (ווי פיי), כדאי שתבחרו בחבילה גדולה יותר. אם אתם נמצאים בשימוש בסיסי בלבד, לא רואים סדרות או סרטים ולא מעבירים קבצים כבדים, אפשר להסתפק בחבילה קטנה יותר. את היקף השימוש שלכם תוכלו לבדוק דרך אפליקציות שונות – לרוב גם דרך האפליקציה של חברת הסלולר שלכם.

רכישת כרטיס סים לפני שטסים לחול

האם ניתן לרכוש כרטיס סים כאשר נמצאים בחו"ל?

ניתן בהחלט לרכוש כרטיס סים של מקומי, של המדינה בה אתם נמצאים. כרטיסים אלו לעתים גם יהיו זולים יותר מאשר התכניות המוצעות בחברות הישראליות. עם זאת, כרטיס סים מקומי של מדינה זרה לא יאפשר לכם לשמור את המספר שלכם ולקבל אליו שיחות. 

האם ניתן לדבר עם הארץ אם משתמשים בסים מקומי של מדינה זרה?

ניתן לדבר דרך האינטרנט בלבד. תצטרכו לבקש מחברים או משפחה להתקשר אליכם בוואטסאפ, כך שתוכלו לשוחח תוך שימוש בחבילת הגלישה (שימו לב שאם אתם בקטע של שיחות וידאו תצטרכו חבילה גדולה יותר.)

רכישת כרטיס סים לפני הטיסה תעזור לכם להגיע מוכנים

אם אתם טסים לחו"ל, אתם רוצים שיהיה לכם נוח החל מהרגע שבו אתם יורדים מהמטוס. אין כל סיבה שתצטרכו לחפש מקומות עם ווי פיי או חנות שבה ניתן לקנות סים חדש. רכישת כרטיס סים נטען עוד לפני הטיסה היא זולה, יעילה ושימושית – כל מה שאתם צריכים, בחבילה אחת.

כמה עולה כרטיס סים לחוץ לארץ?

המחירים של כרטיסי הסים משתנים בהתאם לסוג החבילה שתבחרו, החברה אשר מספקת את השירות, וכו'. ניתן לבצע השוואת מחירים דרך האתר. שימו לב שאתם בוחרים בחבילה שהכי מתאימה לכם – אם אתם רק מדברים בוואטסאפ, שניים או שלושה ג'יגה של גלישה אמורים להיות מספיקים בהחלט. 

דרך טובה נוספת לחסוך בעלויות סלולר היא להשתמש בוויפי כשיש לכם את האפשרות, ולהוריד אל המכשיר שלכם את כל התכנים שאתם צריכים (במקום לעשות סטרימינג). פשוט הורידו מוזיקה, סדרות, סרטים, מפות, ועוד. כך תוכלו להשתמש בחבילת הגלישה בצורה מינימלית ביותר.

למה כדאי לרכוש כרטיס סים לחו"ל באתר סים אונליין?

אנחנו באתר סים אונליין עוזרים לכם למצוא את העסקאות הטובות ביותר בכל הנוגע לרכישת חבילות סלולר, טעינת שיחות וטעינת טוקמן. השתמשו במנוע החיפוש המתקדם שלנו כדי לאתר בדיוק את מה שאתם צריכים. רק אצלנו תמצאו את החבילות הזולות ביותר, בקלות ובמהירות.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה. נשמח לעמוד לרשותכם.